0 Kč

Světle Azurový Móda Úvodka na Facebook.jpg

Značky

Česká dezignová značka, která své výrobky tvoří z českých a kontinentálních materiálů. Největší důraz klade na kvalitu. V designu hledá nadčasovost i originalitu, přírodní materiály zachované ve své surovosti i křehkosti. 

Česká firma zabívající se zakázkovou výrobou jednoúčelových strojů, přístrojů, řídících systémů, jemné mechaniky a robotiky. Specialisti v práci s kovovým designem a "chytrými" doplňky.

Česká firma vyrábějící nábytek pro velké kočky. Nejpevnější a nejkvalitnější materiály, které lze sehnat. Originální nápady převážně minimalistický styl i zaměření na detail. 

Česká firma nabízející jedinečný produkt - ZEN chytrý stůl, který je nejen designově zpracovaný, ale také přináší další radosti v podobě neviditelné bezdrátové indukční nabíječky, kreslení do písku - ovládání pomocí aplikace a další.. 

8388c7a4928875397e9a331e370f0904.png Česká firma vyrábějící stavebnice pro děti z českých materiálů (bukové a borové dřevo). Vyváží do celého světa, funguje již od roku 1991 a nabídnout tedy může kvalitu, zkušenosti a originalitu.
JCandles je česká značka, která zná svět svíček a vůní od A do Z. Všechny svíčky jsou vyrobené vychytanou receptůrou. Nikdy neprohoří aniž by postupně nerozpustily vosk. A ta vůně! Francouzské parfémy dělají své a vy se můžete spolehnout na plný zážitek po celou dobu.